40
11 عضو کانون و 1 شرکت کننده آزاد از ایران موفق شدند دیپلم‌های افتخار سیزدهمین دوره‌ی مسابقه‌ی نوازاگورا را از آن خود سازند.
این مسابقه در سال 2011 با موضوع آزاد برگزار شد و در آن 2048 اثر از 25 کشور جهان شرکت داده شده بود.
بر این اساس اسامی چهار عضو 6 ساله‌ی کانون به نام‌های مانا محمد‌پور از رودسر، علی مصباح از بهبهان، زینب کیانی‌نژاد از فارس و سینا موزونی از کرمانشاه و دو عضو 7 ساله به نام‌های حدیث رضایی از بهبهان و ثنا حسین‌آبادی از کرمانشاه در میان این برگزیدگان قرار گرفته است.
همچنین فاطمه محمدی از آذربایجان شرقی و فاطمه خسروی از خراسان جنوبی هر دو 10 ساله ، مرضیه احمدی 11 ساله از شیرین‌سر، ملیکا ربیعی 12 ساله از تهران(شرکت کننده‌ آزاد)، زهرا قزل‌سفلی 13 ساله از گلستان و فاطمه پورعلی 16 ساله از فارس نیز این دیپلم‌های افتخار را دریافت کردند.
همچنین به امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که 15 اثر اعضای کانون را به این رقابت بین‌المللی هنری ارسال کرده بود، دیپلم افتخار اهدا شد.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>