311

کودکان و نوجوانان برگزیده ی نخستین جشنواره بین‌المللی کتاب‌خوانی الکترونیکی امام رضا (ع) همزمان با دهه کرامت در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج در مشهد مقدس معرفی شدند.

در این جشنواره که از 30 فروردین 1390 آغاز شد و تا 27 شهریور امسال ادامه یافت، در مجموع 1376 کاربر از نقاط مختلف کشور شرکت کردند که خوش بختانه تنوع، گستردگی و پراکندگی شرکت کنندگان، تمام استان‌ها و حتی روستاهای کشور را نیز در برگرفت. پس از پایان مهلت شرکت در مسابقه، روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون که متولی برگزای جشنواره ی بین‌المللی کتاب‌خوانی الکترونیکی امام رضا (ع) است، از میان برترین پاسخ دهندگان به پرسش‌ها، سه نفر را در سه مقطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به قید قرعه انتخاب کرد تا ضمن حضور در آیین اختتامیه ی جشنواره ی بین‌المللی امام رضا (ع) در مشهد مقدس، لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه ویژه‌ای را به آنان اهدا کند.
امین هنرجو، شکوفه بابایی و محمدمهدی صالحی به ترتیب از روستای محمدآباد طبر شهرستان بجنورد، بندرعباس و پاوه باینگان در استان کرمانشاه، برگزیدگان این دوره از جشنواره ی بین‌المللی کتاب‌خوانی الکترونیکی بودند.
سه نفر برتر این جشنواره هر کدام مبلغ سه میلیون ریال کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و زیارت حضرت رضا (ع) را دریافت می‌کنند . علاوه بر این سه نفر به 300 شرکت کننده ی دیگر در این جشنواره نیز جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
شایان ذکر است که در این جشنواره چهار عنوان کتاب از مجموعه تولیدات انتشارات کانون شامل خوشبوتر از گلاب (گروه های سنی ب، ج)، صبح روز عید (گروه های سنی د، ﻫ )، اعترافات غلامان (گروه های سنی ﻫ )، و میهمان طوس (گروه سنی ﻫ ) بر روی سایت مسابقات اینترنتی کانون به نشانیwww.kanoonquiz.ir به مسابقه گذاشته شد و شرکت کنندگان می‌توانستند پس از دریافت فایل pdf در کتاب، آن را مطالعه و سپس به پرسش‌های مطرح شده پاسخ بدهند. اسامی تمامی برگزیدگان این دوره از مسابقه در همین سایت قابل دسترسی و استفاده است.
فریبا زرقلمی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>